הענן שייקח אתכם קדימה

ב-CLOUD42 אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את האפשרות לבחור בין ענקיות הענן AWS או SOFTLYER IBM הבינלאומיות או ענן מקומי של 2CLOUD4 .
נעזור לכם להתאים את הענן האולטימטיבי עבורכם וזאת תוך דגש לצרכים הקיימים והעתידיים של חברתכם .

SOFTLAYER חברת הבת של IBM, הינה החלוצה והמובילה בתחום שירותי מחשוב בענן. כאינטגרטור מוביל בתחום הענן של SOFTLAYER, ב-CLOUD42 אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את שירותי הענן הווירטואליים והפיזיים של החברה – ידידותיים, מאובטחים, ובעלי מגוון יתרונות תפעוליים ועסקיים. שירותיSOFTLAYER מסופקים על ידינו ברמה כלל ארגונית, על גבי שרתים ייעודיים או שרתים המשותפים למספר משתמשים. כלקוחות המשתמשים בשירות, תוכלו לבחור היכן להקים ולהפעיל את היישומים שלכם. SOFTLAYER ממוקמת כיום בצמרת שירותי הענן, עם מספר הולך וגדל של לקוחות העושים שימוש בתשתיות הייחודיות. מגיע גם לכם להצטרף לקהילה שנהנית מענן מלא ביתרונות.

טיפת מידע על שירותי ענן SOFTLAYER

שירותי הענן המתקדמים של SOFTLAYER מאפשרים למשתמשים בהם לקשר בין מערכות עיבוד נתונים שונות, להעביר אל הענן עומסי עבודה כבדים, ליהנות מגישה מהירה לנתונים ולשלוט על יישומי מפתח ומערכות ליבה בארגון. השימוש ב- SOFTLAYER יזמן לכם גמישות מרבית, הנדרשת להפעלת יישומי הענן המורכבים ביותר – זאת באמצעות שרתים פיזיים ((Bare metal או וירטואליים, ענן מנוהל, ענן בשירות עצמי, ענן ציבורי, פרטי או היברידי. הלקוח יכול לבחור בשרתים פיזיים או וירטואליים או לשלב בין שני הסוגים. השירותים המציעים איכות ומהירות מתאימים גם לתקציביהם של ארגונים קטנים ובינוניים.

במה מיוחד הענן של SOFTLAYER מכל העננים האחרים?

האמת היא שכל העננים מאוד דומים, אך הענן של SOFTLAYER בהחלט מוכיח שיש חדש תחת השמש. מדובר בספקית תשתיות הענן היחידה, המפעילה רשת, שמקשרת את כל מרכזי העיבוד ונקודות הגישה (PoP) באמצעות שרתים פיזיים. שרתים אלו ניתנים להפעלה בתהליך אוטומטי לחלוטין, על פי צרכיו המשתנים של כל ארגון. השרתים הפיזיים הם “עירומים”, דהיינו נקיים, והם מספקים את האיכות הגבוהה ביותר בכל פרמטר: רמת אבטחה, ביצועים, גלישויות חומרה, שימוש במערכות הפעלה של הלקוח – והכל במחירים ללא תחרות.

הענן של SOFTLAYER מספק גשם של יתרונות
פתרונות הענן של SOFTLAYER מאופיינים במגוון יתרונות:
• גישה מהירה לנתונים.
• מהירות גבוהה יותר.
• רמת אבטחת מידע משודרגת.
• חיסכון משמעותי בעלויות.
• שרת שמשרת את הארגון בלבד, אשר מיקומו ידוע, ושניתן להקימו תוך מספר שעות.
• אפשרות לקשר לענן מערכות עיבוד נתונים מסורתיות, וכך לשלוט באופן מלא ביישומי מפתח ומערכות ליבה של החברה.
• אפשרות להעביר לענן עומסי עבודה כגון מערכות קשר עם לקוחות וספקים, על מנת להגיע במהירות לנתונים.
כמו כן, ב-CLOUD42 אנו מעניקים לחברות סטרטאפ הטבות אטרקטיביות במיוחד לשימוש בתשתיות הענן של SOFTLAYER .

השילוב בין השירות של CLOUD42 ליתרונות של ענן SOFTLAYER
יעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר, בהתאמה מושלמת לצרכיכם.