אודותינו

2CLOUD4 - פתרונות הענן המתקדמים בישראל

2CLOUD4, חטיבת פתרונות הענן בא.מ.ת ברמור (מקבוצת א.מ.ת. מחשוב) ניצבת בשורה הראשונה של החברות המקצועיות והמובילות בישראל בתחום שירותי הענן. יחד עם שותפינו העסקיים, אנו מספקים את שירותינו ללקוחות נאמנים רבים – עסקים קטנים, חברות הזנק וחברות גלובליות. אנו מלווים את לקוחותינו בהעלאת תשתית המידע הארגוני שלהם ממערכת מחשוב פיזית למחשוב ענן גמיש, בהתאמה לצורכיהם העסקיים המשתנים.

תהליך העבודה המובנה, היעיל והמאובטח של 2CLOUD4 כולל מגוון פתרונות גיבוי, אחסון ושיתוף קבצים מהמתקדמים מסוגם, וליווי אישי בשפה העברית. כל פעילותנו מכוונת להשגת המיטב עבור העסקים והארגונים שנהנים משירותינו – ייעול פעילותם השוטפת ע”י מתן פתרונות מחשוב כוללים שמספקים להם ראש שקט, ומאפשרים להם להתמקד בפעילויות הליבה של הארגון.

2CLOUD4 מלווה אתכם עם Dev-Ops - מהאפיון ועד הענן

אצלנו ב 2CLOUD4 אנו מיישמים את מתודולוגיית ה- Dev-Ops המתקדמת בפרויקטים של לקוחותינו. יישום זה המעוגן בתוך המערך הכולל של מקצועיות ושירותיות מבית 2CLOUD4, מאפשר ללקוחותינו ליהנות מליווי מקיף וצמוד בתהליך העלאת התשתית הארגונית שלהם לענן, כשהכל מתבצע בהתאמה אישית לצרכים הארגוניים הנוכחיים והעתידיים. צוותי ה-Dev-Ops עתירי הניסיון שלנו מאופיינים במיומנות גבוהה ומוכחת בפיתוח, באופרציה ובשילוב ביניהם. בעזרתם אנו מספקים ללקוחות 2CLOUD4 ליווי מלא בהקמת הענן הארגוני – משלב האפיון והפיתוח, דרך יישום התשתיות הארגוניות על הענן, ועד ההשקה, הליווי השוטף והתמיכה.

פנו אלינו היום וקבלו מידע נוסף איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלכם לעבור לענן